Zajęcia: Howgh! Witaj wśród Indian

Szanowni Państwo, Kochane Dzieci,

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w ramach Humanistycznego Uniwersytetu dla Dzieci, które odbędą się w dniu 14 stycznia 2018 r. (niedziela) w Centrum Akademickim Akademii Humanistycznej przy ul. Mickiewicza 36B w sali 14 w godz. 14.00-15.00. Zajęcia pt. „Howgh! Witaj wśród Indian” poprowadzą mgr Joanna Rosińska i Sylwia Ziółkowska.

Zapraszamy także na warsztaty organizowane przez Muzeum Regionalne w Pułtusku oraz Humanistyczny Uniwersytet dla Dzieci w dniu 20 stycznia (sobota) w Muzeum Regionalnym

Godz. 10.00 „Mumie, faraonowie i zwariowani naukowcy” – zajęcia poprowadzi dr Joanna Popielska-Grzybowska

Godz. 11.00 „Kto zabił kulawego psa?” – zajęcia z archeozoologii poprowadzi dr Urszula Iwaszczuk

Prosimy, by każde dziecko przynosiło piórnik, a w nim kredki, klej, nożyczki i mazaki.

Gorąco zapraszamy, a wszystkim studentom życzymy cudownej zabawy i odpoczynku w ferie!

Comments are closed.